شنبه, 16 مرداد 1395 ساعت 09:56

شرایط و قوانین شرکت در کلاسهای حضوری

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

دانشجویان عزیز ، لطفا قبل از واریز هر گونه وجهی برای ثبت نام در کلاسهای حضوری ، موارد زیر را به دقت مطالعه نمایند:

 ضمن خوش آمد گویی به همه ی شما عزیزان ، لطفا با مطالعه و رعایت مفاد زیر ، ما را در خدمت رسانی بهتر به شما ، یاری کنید. پیشاپیش از حُسن نظر شما سپاسگزاریم:

 

 1. طول دوره استاندارد برای یک کلاس یک نفره25 ساعت ، دو نفره 35 ساعت ، سهو چهار نفره 40 ساعت  میباشد. و یا به صورت تعریف شده :….. هفته – هر هفته…… نوبت – هر نوبت ……. ساعت و …….. دقیقه
 2. کلاس در تعطیلات رسمی با توافق اکثریت دانشجویان تشکیل نمیشود ولی جبرانی آن برگزار میگردد.
 3. تغییر روز و ساعت کلاس فقط مشروط بر موافقت استاد و کسب موافقت همه ی دانشجویان امکان پذیر است.
 4. محل تشکیل کلاس در دفتر شخصی آقای غفاریان/ و یا  واقع در .................................................................................... میباشد. رعایت نظم و انضباط در محل کلاس و رعایت سکوت در راه پله و آسانسور اکیدا درخواست میشود. عدم رعایت نظم و انظباط در رفت و آمد میتواند موجب لغو یکطرفه قرارداد گردد.
 5. کلاس ها زیر نظر استاد آقای بهروز (رضا) غفاریان کارشناس ارشد زبانشناسی برگزار میگردد.
 6. استاد میتواند در ساعات اضافی بر بند 1 و 2 فوق از کمک استادان دیگر در ارایه ی مطلب بهره مند گردد. دانشجو بابت این ساعات اضافی هزینه ی جداگانه پرداخت نمیکند.
 7. استاد موظف است در صورت غیبت و عدم تشکیل کلاس به هر دلیلی ،آن جلسه را در اولین زمان ممکن جبران کند. از طرفی استاد نسبت به جبران جلساتی که هر یک از دانشجویان غیبت دارند مسوولیتی ندارد.
 8. دانشجو موظف است کلیه ی تکالیف و تمرینهای محوله را به نحو احسن انجام داده و در کلاس نیز حضور فعال داشته باشد. در غیر اینصورت مسوولیت عقب افتادگی از روند کلاس تماما با خود وی خواهد بود.
 9. رکورد (ظبط کردن) گفته های استاد توسط انواع دستگاههای الکترونیکی فقط در جلسات speaking امکان پذیر است و دانشجو به امانت داری و عدم انتشار آن متعهد میباشد، در صورت انتشار فایلهای صوتی به هر صورت و در هر مکان حقیقی و مجازی، دانشجو ملزم به جبران خسارت و پذیرای هر نوع مجازات قانونی میباشد.
 10. جابجایی و لغو تک جلسه در کلاسهای نیمه خصوصی با موافقت همه همکلاسها برای یکبار امکان پذیر است، و در کلاسهای خصوصی تا 10 درصد کل جلسات با موافقت استاد و تا 24 ساعت قبل بلا مانع میباشد. در غیر اینصورت و یا بیش از این نعداد ، معادل یک جلسه ی 60 دقیقه ای محاسبه میشود.عدم حضور در کلاس خصوصی تک نفره بدون اطلاع قبلی (no show up)و همینطور کنسل یکطرفه کلاسی که برای تعطیلات رسمی توافق شده بوده  معادل 60 دقیقه محاسبه و از دانشجو دریافت میگردد.
 11. تاخیر ورود دانشجو تا 10 دقیقه ، بلا مانع مبیاشد و بیش از آن هیچ تعهدی برای استاد در جهت جبران زمان از دست رفته ایجاد نمیکند و محاسبه مبشود.
 12. در صورت غیبت بیش از 2 جلسه در هر مهارت و یا عدم انجام  تکالیف و همینطور عدم رعایت نظم و انظباط مورد بند 4 فوق، استاد میتواند از حضور دانشجوی خاطی در جلسات بعدی ممانعت نماید و یا از ادامه ی کلاس به طور کل در هر مقطعی ممانعت کند.
 13. دانشجو موظف است نسبت به پرداخت به موقع شهریه کلاس اقدام کند. شهریه ی هر ماه در ابتدای همان ماه واریز گردد. تاخیر بیش از یک هفته بدون کسب موافقت کتبی استاد سبب اخراج دانشجو خواهد شد. در صورت تمایل دانشجو میتواند ظرف یکهفته از شروع کلاس، کل اقساط شهریه باقیمانده را پرداخت نموده و از 5% تخفیف بهره مند گردد.
 14. شماره حساب بانک پاسارگاد 1 1331186 800 272 به نام رضا غفاریان جهت واریز شهریه معرفی میگردد.
 15. کنسل کردن  جلسات  و یا تعلیق کلاس و یا غیبت و تاخیر هیچکدام مجوزی برای تاخیر در پرداخت اقساط شهریه نخواهد بود.
 16. در صورت تاخیر در شهریه بیش از یک هفته و یا بدون موافقت کتبی استاد، موارد زیر ملغی شده و استاد تعهدی در قبال آن ندارد و عقد مفاد جدید لازم است:
 17. شهریه ی مورد توافق در قرارداد و تخفیفها از درجه اعتبار ساقط است. تخفیف ها تنها زمانی معتبر است که قرارداد بدون وقفه و تا آخر اجرا شود.
 18. استاد در مورد روز و ساعت کلاس به شکل سابق تعهدی ندارد.
 19. تعلیق و یا تاخیر در پرداختها، بیش از یک ماه موجب لغو کل قرارداد میگردد و مبلغی مسترد نمیگردد.
 20. دانشجو موظف است در پرداخت به موقع شهریه و حضور مرتب و به موقع در کلاس کوشا باشد. در غیر اینصورت کلاس برای وی تشکیل نخواهد شد.
 21. قوانین کنسلی:
  1. در کلاسهای نیمه خصوصی در صورت اخراج دانشجو از کلاس به دلایل فوق و یادر صورت انصراف دانشجو از شرکت در کلاس بنا بر مصالح شخصی ، تا بعد از جلسه ی اول 30% و تا فبل از جلسه ی سوم 50 درصد مبلغ دریافتی کسر و مابقی حد اکثر تا 20 روز به دانشجو مسترد میشود ولی بعد از جلسه ی سوم هیچ هزینه ای به وی مسترد نخواهد گردید.
  2. اما در کلاسهای خصوصی تک نفره و دو نفره ، و گروههایی که با هم کلاس تشکیل داده اند، در صورت لغو کلاس به هر دلیلی ، ابتدا حق  التدریس جلسات برگزار شده محاسبه و کسر میشود و از مبلغ باقیمانده فقط 65% در وجه دانشجو و حد اکثر تا 20 روز بعد قابل استرداد است مشروط بر اینکه عدم تمایل به ادامه ی کلاس تا یک هفته قبل از طریق ایمیل و یا کتبی به استاد اعلام گردد. پیامک پذیرفته نیست.
 22. در عین حال در کلاسهای نیمه خصوصی چند نفره در صورت کاهش یا افزایش تعداد دانشجویان بر اثر انصراف و یا ثبت نام جدید، تعداد ساعات ، و طول زمان هر جلسه مطابق بند 1 همین قرارداد تغییر میکند.
 23. این قرارداد در 23 ماده و دونسخه ی یک شکل  نگارش یافته و به امضای هر دو طرف رسیده است. نحوه ی پرداخت و نوع دوره و مبالغ اقساط و رسید دریافت آنها در برگه ضمیمه ثبت میگردد.......... در پناه خداوند بزرگ.

 

 

 

 

 

خواندن 2058 دفعه
Behrooz Ghaffarian

بهروز غفاریان - مدرس ، مولف ، طراح شیوه نامه های آموزشی

وبگاه: www.ghaffarian.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تماس با ما

 • آدرس: میدان آرژانتین| ابتدای بخارست - نبش هجدهم|ساختمان جوردن| واحد 13
 • تلفن: 88730418ا- تماس در ساعت غیر اداری با 09121141946
 • ایمیل: info@about-ielts.com
 • کانال تلگرام : telegram.me/ieltskadeh

 

Top