About IELTS, TOEFL, PTE

09:55
1403-02-02

021- 88925135 | 09200-501-502

برای آمادگی آزمون آیلتس، منابع فراوانی در بازار و در شبکه اینترنت موجود است. از آنجاییکه طراحی سوالات آزمون را دانشگاه کمبریج بر عهده دارد، طبیعی است کتابهای اعلام شده توسط انتشارات کمبریج اعتبار بیشتری داشته باشند. از طرفی، سایر انتشارات نیز کتابهای بسیار خوبی را به بازار روانه کرده اند. این تنوع و تعدد، مشکلات بی شماری برای داوطلبان برای انتخاب منابع آیلتس ایجاد کرده که انتخاب منابع مختصر و مفید را تفریبا غیر ممکن یا بسیار دشوار می نماید. منابع پیشنهادی ما برای زمینه های مختلف آزمون به قرار زیر است:

warning023 - منابع آیلتس ، شامل کتابهای خوب ، وبسایت های مفید، و نرم افزار ها

مراقب باشید:

در سطح وب ، صدها و بلکه هزاران ویدیو، ای بوک، کتاب و منبع رایگان یا کم هزینه برای آمادگی آزمون آیلتس وجود دارد. ابتدا ذوق می کنیم و با صرف زمان زیاد همه را دانلود و انبار میکنیم، بعد از مدتی متوجه میشویم که حتی از 10% آنها نیز استفاده نکرده ایم. برای انتخاب و گزینش بهترین منابع آیلتس از یک دوست و یا یک مشاور دلسوز کمک بگیرید.

libe037 300x300 - منابع آیلتس ، شامل کتابهای خوب ، وبسایت های مفید، و نرم افزار ها

کتابخانه گلچین منابع آیلتس

اگر به کتابها و منابع بیشتری نیاز دارید، دستچین محدود و مختصری در کتابخانه منابع آیلتس با لینک دانلود برای شما عزیزان در اینجا آماده شده است:

کتابخانه ی دیجیتال منابع منتخب آیلتس

timeline logo tr - منابع آیلتس ، شامل کتابهای خوب ، وبسایت های مفید، و نرم افزار ها

اگر میخواهید آیلتس را بطور خودآموز بخوانید:

شما میتوانید در صورت تمایل و اطمینان از توانایی ها و پنانسیل علمی خود، دوره ی آمادگی آیلتس را بطور خودآموز طی کنید، برای این کار از کیت 0 تا 100 آیلتس در یک پَک با نام تایم لاین بازدید کنید:

آشنایی با تایم لاین: کیت خودآموز آیلتس