تایم لاین: گام ششم

گام ششم

6

گام به گام با برنامه ی نظارت شده تایم لاین

اگر میخواهی هزینه ها و خطاها را کاهش بدهی

خب تا اینجای کار گام های اول تا پنجم را پشت سر گذاشتی! خسته نباشی و یادت باشه که: برنامه ی تایم لاین برای تضمین موفقیتش نیاز به دو فاکتور مهم داره، دقت و رعایت تمام جزییات از سمت استاد و تعهد به برنامه از سوی دانشجو. برای اینکه بتوانیم موفقیت قطعی تو را جشن بگیریم، لازمه این دو فاکتور را جدی پیگیر باشیم.

در ایستگاه پایانی گام ششم کجا خواهیم بود؟

پیکر بندی گام ششم نسبت به کل تایم لاین

پایان گام ششم
85%
0
جلسه ها
0
حداقل ساعت
0
حداکثر ساعت
0
صفحه وب
0
ویدیو یوتیوب
0
ویدیوی اختصاصی

با چه سرعتی بخوانم؟

کل دوره با ریتم استاندارد برای 12 هفته طراحی شده است. بنابراین:

  • کل بسته ریدینگ (شامل دو گام : جلسات 1 تا 24) را باید ظرف سه هفته به اتمام برسانید. حالت مطلوب هر هفته 8 جلسه 60 تا 90 دقیقه ای است.
  •  مباحث این بسته از روز اول تا یک هفته اضافه تر ، یعنی آخر هفته ی چهارم پشتیبانی میشوند.

با چه سرعتی بخوانم؟

ریتم آهسته تایم لاین

کل دوره با ریتم آهسته برای 16 هفته طراحی شده است. بنابراین:

  • کل گام سوم (جلسات 1 تا 24) را باید ظرف چهار هفته به اتمام برسانید. حالت مطلوب هر روز یک جلسه 60 تا 90 دقیقه ای است.
  •  مباحث این بسته از روز اول تا یک هفته اضافه تر ، یعنی آخر هفته ی پنجم پشتیبانی میشوند.

پشتیبانی آنلاین و آفلاین

رفع اشکال علمی و فنی

  • اشکالات درسی را در زیر همان صفحه در بخش دیدگاهها مطرح کنید.
  • وبینار (کلاس آنلاین) و جمع بندی مباحث ، دو نوبت برای این بسته در نظر گرفته شده است.
  • موارد خیلی ضروری را در واتس اپ به شماره ی 09200501502 فقط پیام مکتوب بدهید. (لطفا و اکیدا با شماره های دیگر تماس نگیرید)

Help Desk

و از همه مهمتر اینکه در هر مرحله کار و تمرین که نیاز به پشتیبانی یا کمک داشتید، آیکن بنفش رنگ آمبولانس در پایین سمت راست صفحه را کلیک کنید.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - تایم لاین: گام ششم
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - تایم لاین: گام ششم

سوالی دارید؟

پرسشهای پُر تکرار

معمولا بعد از یک یا دو هفته ریتم  دانشجو برای خودش معلوم و توانایی اش مشخص میشود، ولی در هر کجا که لازم دیدید، میتوانید به ریتم بالاتر و یا پایین تر تغییر دهید.

بسته ها تا چند هفته بعد از اتمام هنوز در دسترس شما خواهند بود، ولی کتابخانه ی منابع تا روز آخر تایم لاین برای شما باز است. آرشیو ویدیو ها نیز در کانال تلگرام ما موجود است.

از نظر ما مشکلی نیست، ولی چون میزان پیشرفت شما و سوابق آزمون، و اشکالات مطرح شده ، همگی ثبت میشوند، بهتر استهر کدام حساب کاربری مجزا داشته باشید.

در مورد واژگان و گرامر میتوانید در هر مقطعی خود را به برنامه برسانید و سپس جبران کنید، در مورد مهارتها، بهتر است از ابتدا با برنامه تایم لاین آغاز کنید.  مهارتهایی که عقب هستید را از ابتدا شروع کنید و با ریتم تند تر جلو بروید.

بله، در سال 6 یا 7 نوبت تایم لاین از ابتدا شروع کرده و ادامه میدهیم. فقط اینکه شرایط ثبت نام دوره های بعدی تابع مقررات آن روز خواهد بود.

بله، ماهیت تایم لاین این است که به شما راه را نشان دهد با تمام جزییات لازم. اگر منابع دیگر دارید و مایلید، استفاده کنید. فقط اینکه منابع معرفی ما با وسواس و دقت و تجربه ی زیاد انتخاب شده تا شما دچار سردرگمی، پراکندپی، و تکرار بیهوده نشوید.

خیر… ویدیوهایی که از وب بخصوص یوتیوب انتخاب شده، داریا حق مولف هستند و این کار را اخلاقا نمیتوانیم انجام دهیم. ولی در آینده اگر توانستیم به آنها ارزش افزوده بدهیم مثلا تفسیر، تمرین ، رفع اشکال ، و امثال آن، شاید به شکل بسته فیزیکی یا مجازی بتوان آنها را ارایه کرد. اما ویدیوهای اساتید خودمان بخصوص استاد غفاریان، تمام با خدمات آموزشی تکمیلی در بسته های متنوع قابل ارایه است