تایم لاین: پشتیبانی: امور عضویت

تایم لاین : پشتیبانی

بخش پشتیبانی: امور عضویت

در هر کجای کار آموزش و تمرین تایم لاین به مشکلی برخوردید که نیاز به راهنمایی و یا گزارش مشکل دارید، کافیست از قسمت مربوطه برای رفع اشکال و یا دریافت کمک اقدام کنید و پاسخ دریافت کنید.

لطفا قبل از ارسال درخواست پشتیبانی به این موارد دقت کنید:

1- با انتخاب درست بخشی که در آن کمک احتیاج دارید، زودنر به جواب میرسید.

2- نحوه ی دریافت پاسخ را مشخص کنید و برای دریافت پاسخ باید تلفن دقیق و یا ایمیل معتبر ارایه کنید.

3- برای دریافت پاسخ و راهنمایی صبور باشید. بیاد بسته به نوع مشکل بین 6 ساعت تا 48 ساعت منتظر بمانید.

4- در هر نوبت فقط یک تیکت پشتیبانی شما در انتظار پاسخ خواهد ماند، لطفا از ارسال درخواستهای متعدد پرهیز کنید. در غیر اینصورت تمام درخواستهای شما ملغی خواهد شد.

پاسخگویی تلفنی امکان پذیر نیست. هرگز و اکیدا با تلفنهای استادان و موسسه تماس نگیرید.

 

لطفا ناحیه ای که نیاز به دریافت پشتیبانی دارید را انتخاب کنید:

ویدیو ها دو دسته هستند. آنهایی که از یوتیوب انتخاب شده و پخش میشوند، لازم است ابتدا وی.پی_ان دستگاهتان را روشن کنید و در صورت نیاز یکبار هم صفحه را رفرش نمایید.

ما برای حفظ کپی رایت مولف / مدرس ویدیو ها آنها را عینا از یوتیوب فراخوان میکنیم و توصیه میکنیم دانلود نکنید، اگر اصرار دارید، نرم افزارها و وبسایتهایی هستند مخصوص دانلود از یوتیوب، از آنها کمک بگیرید.

بدلیل حفظ کپی رایت و حقوق پدید آورنده ها، از اینکار معذوریم.

اغلب ویدیوها زیر نویس انگلیسی دارند، برای فعال کردن آنها از قسمت پایین تصویر و سمت راست، تنظیمات اقدام نمایید. برخی هم ندارند که کاریش نمی شود کرد.

با توجه به اینکه دارید زبان انگلیسی یاد میگیرید، اکیدا توصیه میکنم دنبال ترجمه ی فارسی نباشید، اما در مواقعی که آموزش مطلب برایتان خیلی اهمیت دارد، در بخش زیر نویسها و در انتهای لیست ، عنوان ترجمه ی خودکار را بزنید و در لیسا ارایه شده زبان فارسی Farsi / Persian اگر وجود داشت انتخاب کنید.