تایم لاین گام یکم

تایم لاین - گام یکم

بسته ی مرحله ی یک - شامل دو گام است که متمرکز است بر واژگان و گرامر پایه و مهارت speaking

گام به گام با برنامه ی نظارت شده تایم لاین

اگر میخواهی روی ریل موفقیت، روان حرکت کنی...

همانطور که می دانی، این مرحله ی نخست از برنامه ی تایم لاین آمادگی آزمون آیلتس است که گامهای اول و دوم را پوشش می دهد. در اینجا برنامه ی آماده سازی گام نخست را که شامل 12 جلسه 60 تا 90 دقیقه ای است پیش رو دارید که لازم است مطابق دستر العمل پیش بروید. در صورتی که به پشتیبانی نیاز داشتید، روی آیکن آمبولانس در گوشه ی پایین صفحه بزنید و درخواست خود را ارسال کنید.

در ایستگاه پایانی گام نخست کجا خواهیم بود؟

پیکر بندی گام نخست نسبت به کل تایم لاین

پایان گام اول
12%
0
جلسه ها
0
حداقل ساعت
0
حداکثر ساعت
0
صفحه وب
0
ویدیو یوتیوب
0
ویدیوی اختصاصی

با چه سرعتی بخوانم؟

کل دوره با ریتم استاندارد برای 10 تا 12 هفته طراحی شده است. بنابراین:

  • کل گام اول و دوم شامل 24 جلسه است که در ریتم استاندارد لازم است ظرف 4 هفته به اتمام برسند.

با چه سرعتی بخوانم؟

ریتم آهسته تایم لاین

کل دوره با ریتم آهسته برای 16 هفته طراحی شده است. بنابراین:

  • کل مرحله ی یکم شامل گامهای 1 و 2 (جلسات 1 تا 24) را باید ظرف شش تا هشت هفته به اتمام برسانید. حالت مطلوب هر روز یک جلسه 60 تا 90 دقیقه ای است و حالت آهست یک روز در میان یک جلسه را کار کنید.
  •  مباحث این بسته از روز اول تا 6 هفته پشتیبانی میشوند.

پشتیبانی آنلاین و آفلاین

رفع اشکال علمی و فنی

  • اشکالات درسی را در زیر همان صفحه در بخش پشتیبانی (آیکن آمبولانس)  مطرح کنید.
  • موارد خیلی ضروری را در واتس اپ به شماره ی 09200501502 فقط پیام مکتوب بدهید. (لطفا و اکیدا با شماره های دیگر تماس نگیرید)

Help Desk

و از همه مهمتر اینکه در هر مرحله کار و تمرین که نیاز به پشتیبانی یا کمک داشتید، آیکن بنفش رنگ آمبولانس در پایین سمت راست صفحه را کلیک کنید.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - تایم لاین گام یکم
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - تایم لاین گام یکم

سوالی دارید؟

پرسشهای پُر تکرار

معمولا بعد از یک یا دو هفته ریتم  دانشجو برای خودش معلوم و توانایی اش مشخص میشود، ولی در هر کجا که لازم دیدید، میتوانید به ریتم بالاتر و یا پایین تر تغییر دهید.

بسته ها تا چند هفته بعد از اتمام هنوز در دسترس شما خواهند بود، ولی کتابخانه ی منابع تا روز آخر تایم لاین برای شما باز است. آرشیو ویدیو ها نیز در کانال تلگرام ما موجود است.

از نظر ما مشکلی نیست، ولی چون میزان پیشرفت شما و سوابق آزمون، و اشکالات مطرح شده ، همگی ثبت میشوند، بهتر استهر کدام حساب کاربری مجزا داشته باشید.

در مورد واژگان و گرامر میتوانید در هر مقطعی خود را به برنامه برسانید و سپس جبران کنید، در مورد مهارتها، بهتر است از ابتدا با برنامه تایم لاین آغاز کنید.  مهارتهایی که عقب هستید را از ابتدا شروع کنید و با ریتم تند تر جلو بروید.

بله، در سال 6 یا 7 نوبت تایم لاین از ابتدا شروع کرده و ادامه میدهیم. فقط اینکه شرایط ثبت نام دوره های بعدی تابع مقررات آن روز خواهد بود.

بله، ماهیت تایم لاین این است که به شما راه را نشان دهد با تمام جزییات لازم. اگر منابع دیگر دارید و مایلید، استفاده کنید. فقط اینکه منابع معرفی ما با وسواس و دقت و تجربه ی زیاد انتخاب شده تا شما دچار سردرگمی، پراکندپی، و تکرار بیهوده نشوید.

خیر… ویدیوهایی که از وب بخصوص یوتیوب انتخاب شده، داریا حق مولف هستند و این کار را اخلاقا نمیتوانیم انجام دهیم. ولی در آینده اگر توانستیم به آنها ارزش افزوده بدهیم مثلا تفسیر، تمرین ، رفع اشکال ، و امثال آن، شاید به شکل بسته فیزیکی یا مجازی بتوان آنها را ارایه کرد. اما ویدیوهای اساتید خودمان بخصوص استاد غفاریان، تمام با خدمات آموزشی تکمیلی در بسته های متنوع قابل ارایه است