About IELTS, TOEFL, PTE

09:58
1403-02-02

021- 88925135 | 09200-501-502

رزرو کلاس خصوصی آیلتس

با احترام به شما داوطلب عزیز:

 • اگر مانند بسیاری از دانشجویان با پرس و جو و کسب شناخت دقیق نسبت به روش کار و تبحر استاد، به اینجا آمده اید که بسیار خوش آمدید و هر یک از بسته های زیر که مناسب شماست را انتخاب کنید.
 • در حالت دوم، با مطالعه ی نظر تعدادی از دانشجویان قبلی ما که در پایین این صفحه آمده و تعداد خیلی بیشتری نیز در آموزشگاه موجود و مستند است، نسبت به شناخت و انتخاب بهتر اقدام کنید.
 • دست آخر اگر باز هم نیاز به زمان و شناخت بیشتر از استاد و یا حتی کسب اطمینان به توانایی ها و برنامه ی کاری خود دارید، منطقی تر این است که با بسته های کوچکتر با ساعتهای کمتر (مثلا 1 یا 4 ساعته) شروع کنید و سپس با هماهنگی بیشتر بسته های بزرگتر و مدت دار را بگیرید.
 • در هر حالتی هم استاد شما در مقام با تجربه ترین و دلسوز ترین مشاور در خدمت شما خواهد بود.

مقررات دوره های بی معلم (مجازی، خودآموز)

ویرایش اردیبهشت 1402

(1) همه ی دانشجویان موظفند پیش از ثبت نام و واریز وجه مفاد این قرارداد را بدقت مطالعه نمایند. واریز هر گونه وجهی به حساب استاد و آموزشگاه به منزله پذیرش همه ی مفاد این توافقنامه است. بی دقتی و سهل انگاری در دریافت تعهدات دو طرفه ی زیر ، هرگز دلیلی بر عدم رعایت آنها نمیتواند باشد و حقی برای طرف خاطی / بی توجه ایجاد نمیکند.

(2) در مورد دوره های مجازی / آنلاین/ خودآموز به تعهدات ذکر شده در هر دوره یا محصول دقت کنید و در همان سطح و اندازه انتظار خدمت رسانی داشته باشید. بخصوص در مورد پشتیبانی و کنسلی دقت بیشتری مبذول فرمایید تا ما هم دلگرم به خدمتگزاری باشیم.

(1) دانشجو موظف است قبل از انتخاب دوره، با ویژگی های دوره کاملا آشنا شده و سوالات احتمالی را در جهت شفاف سازی بعمل بیاورد. 

(2) اکانت هر دانشجو فقط و فقط متعلق بخود اوست و اشتراک اکانت غیر قانونی، و غیر اخلاقی است.

(3) دانشجو در حفظ اطلاعات شخصی خود کوشا خواهد بود.

(4) دانشجو از ارسال و یا آپلود موارد مخرب یا خلاف قوانین کشور خود داری میکند و چنانچه از این بابت ادعا یا خسارتی پیش بیاید، شخص دانشجو مسوول میباشد.

(1) دوره ها تماما زیر نظر و استاد آقای بهروز (رضا) غفاریان کارشناس ارشد زبانشناسی برگزار میگردد. و پشتیبانی نیز یا توسط خود استاد و یا زیر نظر ایشان ارایه می گردد.

(2) نگهداری بهینه نرم افزاری و سخت افزاری خدمات از سمت سرور به عده ی ماست و اشکالات احتمالی که در حیطه ی وظایف ماست، در اسرع وقت برطرف میکنیم. از طرفی مشکلاتی که خارج از عهده ی ماست، مسولیتی متوجه ما نخواهد بود. تعیین این موضوع بعهده ی مقامات ذیصلاح میباشد.

(3) پیامهای درسی را در بخش نظرات و سوالات درسی در همان صفحه بپرسید و رفع اشکالات احتمالی تا جاییکه در هر دوره تعریف شده در حد عرف و تا 48 ساعت کاری، پاسخ داده خواهد شد و در هر نوبت فقط به یک پیام پاسخ داده میشود.

(1) بخاطر ماهیت دوره های مجازی و غیر حضوری، بعد از خرید و ثبت نام، بهیچ عنوان امکان کنسلی وجود ندارد.

(2) در مواردی که ادامه ارایه ی خدمات تعهد شده در هر دوره برای ما امکان پذیر نباشد، به نسبت باقیمانده ی زمانی آن دوره، مبلغ مناسبی به شخص دانشجو و ظرف 20 روز قابل پرداخت است.

برخی دوره ها دارای امکان پرداخت چند نوبتی هستند. شرایط اختصاصی شامل تعداد پرداخت ها و مبلغ هر یک در توضیحات همان دوره ذکر شده است. لطفا به موارد عمومی زیر نیز دقت بفرمایید:

(1) پرداخت های قسطی امکان کنسل یا استرداد ندارند.

(2) خدمات دوره به تناسب زمان هر دوره و به تدریج مطابق برنامه ی همان دوره ارایه می گردد. امکان ارایه ی زودتر از موعد خدمات وجود ندارد.

(3) موعد پرداخت نوبت اول ابتدای دوره میباشد و نوبت (های) بعدی در دوره (های) 30 روزه لازم به پرداخت است. بعد از هر پرداخت اعتبار آن دوره بطور اتوماتیک تمدید می شود. پس تاخیر در پرداخت های بعدی موجب لغو دوره خواهد بود.

مقررات دوره های با معلم (حضوری / اسکایپی)

ویرایش فروردین 1402

(1) همه ی دانشجویان موظفند پیش از ثبت نام و واریز وجه مفاد این قرارداد را بدقت مطالعه نمایند. واریز هر گونه وجهی به حساب استاد و آموزشگاه به منزله پذیرش همه ی مفاد این توافقنامه است. بی دقتی و سهل انگاری در دریافت تعهدات دو طرفه ی زیر ، هرگز دلیلی بر عدم رعایت آنها نمیتواند باشد و حقی برای طرف خاطی / بی توجه ایجاد نمیکند.

(2) طول دوره استاندارد برای یک کلاس یک نفره 20 جلسه ی ۶۰ دقیقه ، دو نفره 24 جلسه ی ۶۰ دقیقه، سه و چهار نفره 28 جلسه ی ۶۰ دقیقه میباشد. و یا به صورت تعریف شده طبق توافق مکتوب دیگر.

(3) دانشجو میتواند با ثبت نام و رزرو بسته های 5 جلسه ای/ 10 جلسه ای / و 20 جلسه ای از تخفیف و مزایای پلکانی بهره مند شود.

(4) کلاس در تعطیلات رسمی تشکیل نمیشود ولی متعهد به جلسه ی جبرانی هستیم.

(5)  تعداد جابجایی و کنسلی مجاز مطابق بسته های خریداری شده (حتی با توافق استاد) محدودیت دارد و تابع قوانین و توافقات اختصاصی هر دوره میباشد.

(6) محل تشکیل کلاس در دفتر شخصی آقای غفاریان (و یا در آدرس مندرج در قرارداد) میباشد. رعایت نظم و انضباط در محل کلاس و رعایت سکوت در راه پله و آسانسور اکیدا درخواست میشود. عدم رعایت نظم و انظباط در رفت و آمد میتواند موجب لغو یکطرفه قرارداد گردد.

(1) دانشجو موظف است کلیه ی تکالیف و تمرینهای محوله را به نحو احسن انجام داده و در کلاس نیز حضور فعال داشته باشد. در غیر اینصورت مسوولیت عقب افتادگی از روند کلاس تماما با خود وی خواهد بود.

(2) رکورد (ظبط کردن) گفته های استاد توسط انواع دستگاههای الکترونیکی فقط در جلسات speaking امکان پذیر است و دانشجو به امانت داری و عدم انتشار آن متعهد میباشد، در صورت انتشار فایلهای صوتی به هر صورت و در هر مکان حقیقی و مجازی، دانشجو ملزم به جبران خسارت و پذیرای هر نوع مجازات قانونی میباشد.

(3) جابجایی و لغو تک جلسه در کلاسهای نیمه خصوصی با موافقت همه همکلاسها برای یکبار امکان پذیر است، و در کلاسهای خصوصی / تک نفره مطابق هر بسته ی رزرو شده از یک تا سه نوبت امکان پذیر است . در غیر اینصورت و یا بیش از این تعداد ، معادل ۵۰% آن جلسه و حداقل ۳۰ دقیقه محاسبه میشود.عدم حضور در کلاس خصوصی تک نفره بدون اطلاع قبلی (no show up)و همینطور کنسل یکطرفه کلاسی که برای تعطیلات رسمی توافق شده بوده معادل ۱۰۰% زمان کلاس محاسبه و از دانشجو دریافت میگردد.

(4) تاخیر ورود دانشجو تا ۱۰ دقیقه ، بلا مانع مبیاشد و بیش از آن هیچ تعهدی برای استاد در جهت جبران زمان از دست رفته ایجاد نمیکند و محاسبه مبشود.

در صورت غیبت بیش از ۲ جلسه در هر مهارت و یا عدم انجام تکالیف و همینطور عدم رعایت نظم و انظباط مورد بند ۴ فوق، استاد میتواند از حضور دانشجوی خاطی در جلسات بعدی ممانعت نماید و یا از ادامه ی کلاس به طور کل در هر مقطعی ممانعت کند.

(5) دانشجو موظف است نسبت به پرداخت به موقع شهریه کلاس اقدام کند. شهریه ی هر ماه در ابتدای همان ماه واریز گردد. تاخیر بیش از یک هفته بدون کسب موافقت کتبی استاد سبب اخراج دانشجو خواهد شد. در صورت تمایل دانشجو میتواند ظرف یکهفته از شروع کلاس، کل اقساط شهریه باقیمانده را پرداخت نموده و از تخفیف پلکانی بهره مند گردد.

(6) در بدو ثبت نام یک قرارداد/پروپوزال تقدیم شما میشود، کلیه وجوه ثبت نام و شهریه ها را به شماره حساب مندرج درآن قرارداد واریز نمایید.

(1) کلاس ها زیر نظر و توسط استاد آقای بهروز (رضا) غفاریان کارشناس ارشد زبانشناسی برگزار میگردد.

(2) استاد میتواند در ساعات اضافی بر بند ۱ و ۲ فوق از کمک استادان دیگر در ارایه ی مطلب بهره مند گردد. دانشجو بابت این ساعات اضافی هزینه ی جداگانه پرداخت نمیکند.

(3) استاد موظف است در صورت غیبت و عدم تشکیل کلاس به هر دلیلی ،آن جلسه را در اولین زمان ممکن جبران کند. از طرفی استاد نسبت به جبران جلساتی که هر یک از دانشجویان غیبت یا تاخیر دارند مسوولیتی ندارد.

(4) استاد موظف است محل کلاس را طبق عرف موجود و در ساعات و تاریخهای مورد توافق آماده کند.

(5) استاد بطور قانونی، اخلاقی ،و عرفی موظف است زمان کلاس را به شکل بهینه صرفا برای موارد آموزشی صرف کند.

(6) پیامهای درسی و رفع اشکالات احتمالی – در حد عرف و هر ۲۴ ساعت تا 48 ساعت کاری یکبار پاسخ داده خواهد شد.

(7) برای ارتباط در ساعات غیر کلاسی و در ساعات معمول و مرسوم ، سیستم تیکتینگ پشتیبانی سایت معرفی شده و فقط همین واسطه قابل قبول میباشد.

(1) جابجایی زمان هر جلسه بخواست دانشجو امکان پذیر است مشروط بر رعایت سقف مجاز هر بسته ی رزرو کلاس ( مثلا در بسته های 6 ساعته یک نوبت امکان جابجایی مجاز وجود دارد) بیشتر از آن جزو ساعات آموزشی شما محاسبه میشود.

(2) تاخیر ورود دانشجو تا ۱۰ دقیقه ، بلا مانع مبیاشد و بیش از آن هیچ تعهدی برای استاد در جهت جبران زمان از دست رفته ایجاد نمیکند و محاسبه مبشود.

الف – بسته های یک و شش جلسه ای

(1) لغو کامل این بسته ها بهیچ عنوان مجاز نیست. بنابراین در انتخاب بسته ها دقت کنید و چنانچه هنوز مطمئن نیستید، ابتدا یک بسته ی تک ساعته با استاد بگیرید و سپس به خرید بسته های بالاتر اقدام کنید.

(2) در صورت تمایل و یا شرایط حاد (مانند بیماری های خطرناک)، دانشجو میتواند درخواست فریز کردن کلاس را بنماید و مابقی ساعات باقی مانده از هر بسته را به زمان بعد و مورد توافق استاد موکول کند. این زمان جدید در هیچ حالتی از سه ماه بیشتر به تعویق نخواهد افتاد. توافق برای فریز کردن جلسه فقط به شکل مکتوب (ایمیل / برگه ی کاغذ) معتبر است.

ب – بسته های دوازده جلسه ای

(3) در مورد بسته های 12  جلسه ای در صورت درخواست دانشجو امکان لغو کامل بسته و استرداد وجه فقط و فقط برای چهار جلسه ی پایانی وجود دارد، با شرایط زیر:

(3-1) درخواست لغو کامل بسته یک هفته زودتر اطلاع داده شود. در غیر اینصورت کل جلساتِ یک هفته ی بعد محاسبه خواهد شد.

(3-2) جلسات برگزار شده با شرایط  جابجایی و هزینه ی یک بسته پایین تر (یعنی مطابق بسته 6 جلسه ایی ) محاسبه می شود. و مابقی که در هیچ حالتی بیش از چهار جلسه نیست، ظرف 20 روز به دانشجو مسترد خواهد شد.

(3-3) در صورت تمایل و یا شرایط حاد (مانند بیماری های خطرناک)، دانشجو میتواند درخواست فریز کردن کلاس را بنماید و مابقی ساعات باقی مانده از هر بسته را به زمان بعد و مورد توافق استاد موکول کند. این زمان جدید در هیچ حالتی از شش ماه بیشتر به تعویق نخواهد افتاد. توافق برای فریز کردن جلسه فقط به شکل مکتوب (ایمیل / برگه ی کاغذ) معتبر است.

پ – بسته های بیست جلسه ای

(4) در مورد بسته های 20  جلسه ای در صورت درخواست دانشجو امکان لغو کامل بسته و استرداد وجه فقط و فقط برای هشت جلسه ی پایانی وجود دارد، با شرایط زیر:

(4-1) درخواست لغو کامل بسته یک هفته زودتر اطلاع داده شود. در غیر اینصورت کل جلساتِ یک هفته ی بعد محاسبه خواهد شد.

(4-2) جلسات برگزار شده با شرایط  جابجایی و هزینه ی یک بسته پایین تر (یعنی مطابق بسته 12 جلسه ای) محاسبه می شود. و مابقی که در هیچ حالتی بیش از هشت جلسه نیست، ظرف 20 روز به دانشجو مسترد خواهد شد.

(4-3) در صورت تمایل و یا شرایط حاد (مانند بیماری های خطرناک)، دانشجو میتواند درخواست فریز کردن کلاس را بنماید و مابقی ساعات باقی مانده از هر بسته را به زمان بعد و مورد توافق استاد موکول کند. این زمان جدید در هیچ حالتی از شش ماه بیشتر به تعویق نخواهد افتاد. توافق برای فریز کردن جلسه فقط به شکل مکتوب (ایمیل / برگه ی کاغذ) معتبر است.

پ – بسته های هدیه و کیف پول

(5) در مورد کیف پول، در صورت کنسلی به هر دلیلی ، اعتبار ریالی کیف پول و هدیه ها غیر قابل استرداد است. اعتبار زمانی موجودی کیف پول معادل 6 ماه از آخرین تراکنش میباشد.

(6) در صورت ایجاد فاصله زمانی (بیش از یک هفته)  بین اتمام بسته ی رزروی قبل و خرید بسته ی بعد ، مواردی مانند زمان بندی ، شرایط مالی، و محل برگزاری کلاس مطابق شرایط احتمالی جدید و موجود می باشد.

برخی دوره ها دارای امکان پرداخت چند نوبتی هستند. شرایط اختصاصی شامل تعداد پرداخت ها و مبلغ هر یک در توضیحات همان دوره ذکر شده است. لطفا به موارد عمومی زیر نیز دقت بفرمایید:

(1) پرداخت های قسطی امکان کنسل یا استرداد ندارند.

(2) خدمات دوره به تناسب زمان هر دوره و به تدریج مطابق برنامه ی همان دوره ارایه می گردد. امکان ارایه ی زودتر از موعد خدمات وجود ندارد.

(3) موعد پرداخت نوبت اول ابتدای دوره میباشد و نوبت (های) بعدی در دوره (های) 30 روزه لازم به پرداخت است. بعد از هر پرداخت اعتبار آن دوره بطور اتوماتیک تمدید می شود. پس تاخیر در پرداخت های بعدی موجب لغو دوره خواهد بود.

یک جلسه

60 دقیقه ای کامل ، خصوصی
899 هزارتومان/ هر جلسه
 • آموزش استاندارد و مدون
 • خصوصی تک نفره
 • اعتبار 15 روز
 • جابجایی زمان کلاس ندارد
 • لغو و استرداد ندارد
1 جلسه

پنج جلسه

60 دقیقه ای کامل ، خصوصی
899
859 هزارتومان/ هر جلسه
 • آموزش استاندارد و مدون
 • خصوصی تک نفره
 • اعتبار 40 روز
 • جابجایی زمان کلاس یکبار
 • لغو و استرداد ندارد
 • اعتبار هدیه کیف پول 400 هزار تومان
5 جلسه

ده جلسه

60 دقیقه ای کامل ، خصوصی
899
819 هزارتومان/ هر جلسه
 • آموزش استاندارد و مدون
 • خصوصی تک نفره
 • اعتبار 90 روز
 • جابجایی مجاز زمان کلاس دو بار
 • لغو و استرداد طبق مقررات
 • اعتبار هدیه کیف پول 800 هزار تومان
10 جلسه

دانشجویان موفق ما چه می گویند؟

My Post removebg preview 1 150x150 - شرایط و مقررات کلاسهای خصوصی

خوش آمدید

توجه: 

در حال حاضر امکان ثبت نام آنلاین وجود ندارد، چون مشغول طی مراحل قانونی برای دریافت درگاه بانکی و تکمیل پرونده مالیاتی هستیم. 

برای ثبت نام لازم است با شماره 09200501502 تماس بگیرید